Sony PS VR

zpět na všechny systémy

V herně 1 kus. Sony Playstation VR - objektivně nejhorší z VR systémů. Ať se již jedná o nabídku her, ovládání, snímaní pohybu 5 let starým snímačem, nebo o grafiku. Grafika her často vypadá jako 15 let staré tituly pro PC. S hrami na Vive či Rift se většina her nedá srovnat. Koupi Playstation VR nedoporučujeme. Toto VR řešení je dokonce zakázáno půjčovat přímo firmou Sony - asi vědí proč. K vyzkoušení ZDARMA k Vive nebo Rift.

Sony PS VR

Jedná se objektivně o nejhorší z VR systémů. ať se již jedná o nabídku her, ovládání, snímaní pohybu 5 let starým snímačem, nebo o grafiku. Grafika her často vypadá jako 15 let staré tituly pro PC. S hrami na Vive či Rift se většina her nedá srovnat. Jediná výhoda je cca poloviční cena oproti Vivu/Riftu, avšak je třeba přičíst konzoli Playstation 4, televizi, 2x move ovladače, kameru a dokonce nabíjecí kabely pro Move ovladače, které nepochopitelně ani nejsou součástí krabice s ovladači. Přestože se jedná o doplněk k masově rozšířenému Playstation 4, paradoxně má nejtěžší nastavovaní hracího prostoru, a to skoro před každou hrou.

Koupi Playstation VR nedoporučujeme, HTC Vive nebo Oculus Rift jsou násobně lepší, modernější a zejména zábavnější řešení. Pokud již vlastníte konzoli Playstation 4, stačí Vám VR v sedě bez možnosti pohybu, PS VR dává větší smysl, jako plnohodnotná virtuální realita se však ani tak nechytá. 

Toto VR řešení je dokonce zakázáno půjčovat přímo firmou Sony - asi vědí proč. K vyzkoušení v naší herně ZDARMA k Vive nebo Rift.

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Virtualnirealita.cz

Herna: Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 71317074

E-mail

[email protected]

Kontakt

Marek Ďuriš

e-mail: [email protected]

telefon: +420 604 209 245

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš

e-mail: [email protected]

telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář