Naše systémy Virtuální reality

HTC Vive 400 Kč / 65 min

V herně 2 kusy. HTC Vive je dokonalá VR helma s největší nabídkou her a zážitků. Vive funguje na bázi pohybu po celé místnosti, v rukou máte 2 ovladače a na hlavě helmu, do které se vejdou i brýle. Vive se odlišuje od ostatních VR řešení právě rozšířením virtuální reality o okolní prostor cca 4x4 metry, ve kterém se uživatel má možnost pohybovat.

Více informací

Oculus Rift 400 Kč / 65 min

V herně 1 kus. Oculus Rift + sedadlo Playseat + volant Logitech G27 - 400 Kč / 65 minut. Rift byl první oznámenou VR helmou, posléze byl koupen Facebookem. Jelikož na Oculus měli vývojáři her a zážitků více času, nabízí lehce lepší grafiku než HTC Vive, na druhou stranu nedává možnost volného pohybu po místnosti. Hrát lze vsedě nebo vestoje.

Více informací

Sony PS VR zdarma

V herně 1 kus. Sony Playstation VR - objektivně nejhorší z VR systémů. Ať se již jedná o nabídku her, ovládání, snímaní pohybu 5 let starým snímačem, nebo o grafiku. Grafika her často vypadá jako 15 let staré tituly pro PC. S hrami na Vive či Rift se většina her nedá srovnat. Koupi Playstation VR nedoporučujeme. Toto VR řešení je dokonce zakázáno půjčovat přímo firmou Sony - asi vědí proč. K vyzkoušení ZDARMA k Vive nebo Rift.

Více informací

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Virtualnirealita.cz

Herna: Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 71317074

E-mail

[email protected]

Kontakt

Marek Ďuriš

e-mail: [email protected]

telefon: +420 604 209 245

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš

e-mail: [email protected]

telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář