Nabízené VR zážitky

Richie´s Plank Experience

Richie´s Plank Experience

05.12.2016

Grafika Ujde
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Richie´s Plank Experience

              Jak již název napovídá, v této hře hraje významnou roli prkno a poslední patro výškové budovy. Vedlejší roli pak jet packy, paleta barev a hasičská hadice.

              Prvního, co si na této hře všimnete a co Vás možná odradí, je grafika. Je opravdu jednoduchá a ruku na srdce, nepatří do druhého desetiletí roku 2016. Možná by jí neslušel ani začátek milénia. Upřímně jsem si při prvním spuštění hry říkal, že to bude opravdu propadák. Dal jsem na první dojem a to byla chyba. Ač je jednoduše zpracovaná, je to opravdu zábava. Ani se nenadějete a zjistíte, že z herního času je dvacet minut pryč.

              Začínáte před budovou, která byla nejspíš koncipovaná pro sebevrahy v zemi benevolentní vůči sebevraždám a eutanázii. Po vstupu do výtahu máte na výběr z pěti tlačítek. První vyvolá options, kde se nachází krom jiných všemožná nastavení grafiky (na mé tváři se vyrýsoval škodolibý úsměv). Grafické kartě však na maximální detaily rozhodně nedáte zatopit. Druhé tlačítko je ground – tedy přízemí.

              Bezpodmínečně každý, kdo se rozhodne hru zkusit, musí začít nejvyšším patrem nazvaným plank. Jedete výtahem nahoru a v uších Vám zní příjemná hudba z výtahů nákupních center. Po výjezdu do odhadem třicátého patra se dveře otevřou a vy před sebou nevidíte nic, než dřevěné prkno. Vydáte se na jeho druhý konec a kolem sebe vidíte hlubokou propast s ulicí a po ní jezdícími vozidly. Zahrajte si na sebevraha a skočte dolů, je to opravdu nezapomenutelný zážitek podlamující kolena.  Po tvrdém dopadu na zem vidíte všude jen bílo a v uších slyšíte nebeskou hudbu. Po chvilce se objevíte opět před tím samým výtahem. V tu chvíli neváháte a jdete zkoušet další patra.

              Dalším patrem je Sky Brush. Po jeho dosažení zjistíte, že v pravé ruce máte ruční raketu fungující jako jetpack a v levé paletu s barvami. Můžete tedy létat ulicemi a kouř, který za sebou necháváte, můžete používat ke kreslení různými barvami. Nezní to sice nijak extra, ale už jenom to je zábava. Během průletu městem Vám v uších hraje heroická hudba, která báječně podbarvuje současné dění a perfektně s náplní hry funguje.

              Posledním herním patrem je Fire Deck. Po jeho dosažení objevíte v jedné  ruce hasičskou hadici a v druhé ruce jet packovou raketu. Před sebou tabuli se zasebou jdoucími šesti úkoly. Jakmile se rozletíte hasit ohně po městě, v uších opět začne znít člověka nabíjející heroická hudba. Létáte městěm a hasíte oheň. Aby tvůrce hry situaci diferencoval od předchozího případu, přidal možnost vzít si zpoza zad druhou raketu a znásobit tak rychlost průletu. A tady začíná ta pravá zábava. Už jen průlet městem vyšší rychlostí je pořádná zábava. Splnění hlavních hasičských misí zakončené hašením drona a free roamem, kdy se Vám po městě nahodile zjevují požáry, nezabere více než deset minut.

              Richie´s plank je sice graficky poměrně chudá hra, zato ale nabízí intenzivní zážitky sebevrahů a průletů městem s jetpackem. Ač se tedy příliš netváří, rozhodně stojí za to.


Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Virtualnirealita.cz

Herna: Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 71317074

E-mail

[email protected]

Kontakt

Marek Ďuriš

e-mail: [email protected]

telefon: +420 604 209 245

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš

e-mail: [email protected]

telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář