Nabízené VR zážitky

Serious Sam VR

Serious Sam VR

04.12.2016

Grafika Maximální nářez!
Hratelnost Maximální nářez!
Zážitek Maximální nářez!

Sam Stone se vrací, tentokrát na obrazovky displejů VR helem, aby pohůnkům ďábelského emzáka Mentala ukázal, zač je toho loket. Titul Serious Sam je zpět ve stejné, ne-li lepší formě, než před šestnácti lety, kdy vyšel první díl.


Pro ty z Vás, kteří hru minuli nebo v době jejího vydání byli ještě na houbách, připomenu, o čem celá série vlastně je. V budoucnosti je lidstvo utlačováno mimozemskými kolonizátory a Serious Sam je tím vyvoleným, který má ve své vesmírné kocábce čištěním kolonizovaných planet spasit spolu s lidstvem celý vesmír.

Hra je prozatím stále ve vývoji, v early accessu jsou zatím dostupné pouze dvě planety o čtyřech levelech. Tou první je, jak jinak, planeta Země a krutopřísná řežba se odehrává v prostředí Egyptských pouští. Proti tomu na planetě Pladeon rozdáváte smrt v průmyslovém prostředí, planeta totiž byla zaměřena právě na těžbu a těžký průmysl. Na této vysušené planetě pomalu nenarazíte na nic jiného než kov a beton.

Jednotlivé levely představují arény, ve kterých na Vás nabíhají hordy nepřátel , jenž si koledují o nakládačku. Narazíte zde na spoustu starých známých. Prakticky většinu emzáků, které jsem potkal, znám z předchozích dílů. Faktem je, že bez vybuchujících zvráceně řvoucích bezhlavých kamikaze bomberů by to nebyl Serious Sam.  Nepřátelé Vás od začátku do konce nenechají vydechnout.

Naštěstí jste vybaveni bohatým arzenálem zbraní, např. Tommy gunu, raketometu  a všemi oblíbenou motorovou pilou. Celkový počet byste na prstech obou rukou nespočítali. Všechny zbraně si po dokončení jednotlivých levelů dokupujete za vystřílené peníze, stejně tak munici i zdraví. Ty si však můžete dobíjet také přímo ve hře sestřelováním padáčků se srdíčkem, náboji, popř. symbolem dolaru.

Serious Sam má skvělé tempo a je rozhodně maximální zábavou. Konverze klasické 3D řežby do virtuální reality byl nepochybně krok správným směrem .  Pokud jste pouze virtuálním turistou, průchod na easy bude naprostá pohoda, zabere Vám půl hodinky a opakovat budete maximálně poslední level s bossem. Pokud jste hráč, na normal se pekelně zapotíte a pravděpodobně Vám na dokončení nebude stačit nakoupený herní čas. A co se týká nejtěžší obtížnosti, buď si u nás předplaťte celý víkend, nebo na to rovnou zapomeňte. Tak jako tak, tuhle hru si prostě musíte vyzkoušet.Vaše komentáře

Newsletter

Budeme vám cca 1x měsíčně posílat novinky a akce herny VirtualniRealita.cz. Neunikne vám žádný turnaj, sleva, výhodná akce pro kamarády, atd.

Kontaktujte nás

Virtualnirealita.cz

Herna: Bubenečská 270/3, 160 00, Praha 6

IČ: 71317074

E-mail

[email protected]

Kontakt

Marek Ďuriš

e-mail: [email protected]

telefon: +420 604 209 245

Rezervace

rezervujte se prostřednictvím online rezervace 

Domluva Eventů, Teambuildingů a akcí

Marek Ďuriš

e-mail: [email protected]

telefon: +420 604 209 245

Spojme se pomoci formuláře

Kontaktní formulář